SMC CDM2RA32-200Z-M9P CM2R-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2RA32-200Z-M9P
    Mounting Style:
    Bottom Mounting Type
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Cushion:
    Rubber Bumper
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)