SMC CDM2RA32-200Z-M9PSAPC CM2R-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2RA32-200Z-M9PSAPC
    Mounting Style:
    Bottom Mounting Type
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)