SMC CDM2RB20-100Z-H7BAL CM2R-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2RB20-100Z-H7BAL
    Mounting Style:
    Front Mounting Style
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 100 mm
    Auto Switch:
    Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)