SMC CDM2RB32-50Z-H7C CM2R-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2RB32-50Z-H7C
    Mounting Style:
    Front Mounting Style
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Connector, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)