SMC CDNA2G100TF-150-D-M9PVSDPC CNA2 Series Cylinder With Lock Double Acting,Single Rod
SMC
SKU:
CDNA2G100TF-150-D-M9PVSDPC
    Mounting Style:
    Head Flange Style
    Bore Size:
    Bore Size 100 mm
    Port Thread Type:
    G
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 150 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)