SMC CDQ2A63-40DZ-M9BAVZ CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2A63-40DZ-M9BAVZ
Bore Size:
Bore Size 63 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 40 mm
Body Option:
Standard (Rod End Female Thread)
Auto Switch:
Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)