SMC CDQ2A63-75DCMZ-M9BWVZ CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2A63-75DCMZ-M9BWVZ
Bore Size:
Bore Size 63 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 75 mm
Body Option:
With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)