SMC CDQ2A80-50DMZ-M9PWV CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2A80-50DMZ-M9PWV
Bore Size:
Bore Size 80 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 50 mm
Dual Stroke Mark:
Without Two Stroke Mark
Cylinder Stroke 2:
Without Cylinder Stroke 2
Body Option:
Rod End Male Thread
Auto Switch Mounting Groove:
12- 25 2 Sides/ 32- 100 4 Sides
Mounting Bolt:
None
Rod End Bracket:
None
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)