SMC CDQ2B100-20DZ-M9NM CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2B100-20DZ-M9NM
Bore Size:
Bore Size 100 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 20 mm
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)