SMC CDQ2B100-25DZ-M9NWMAPC CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2B100-25DZ-M9NWMAPC
Bore Size:
Bore Size 100 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 25 mm
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)