SMC CDQ2B100-30DMZ-J79WSDPC CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2B100-30DMZ-J79WSDPC
Bore Size:
Bore Size 100 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 30 mm
Body Option:
Rod End Male Thread
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)