SMC CDQ2B25-5+20DZ-XC11 CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2B25-5+20DZ-XC11
  • No projection of auto switch;
  • Lighter weight: Reduced by 5 to 13% (compared with the existing;?CQ2 series);
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 5 mm
    Cylinder Stroke 2:
    Standard Stroke 20 mm