SMC CDQ2B40-30DCMZ-P4DWSC CQ2 Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQ2B40-30DCMZ-P4DWSC
Bore Size:
Bore Size 40 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 30 mm
Body Option:
With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
Auto Switch:
Magnetic Field Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.3m, Apply Voltage :DC24V(DC20~28V)