SMC CDQMA32-75-M9BWLS CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMA32-75-M9BWLS
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)