SMC CDQMA32TN-100-M9PL CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMA32TN-100-M9PL
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 100 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)