SMC CDQMA50-100-M9PSAPC CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMA50-100-M9PSAPC
Bore Size:
Bore Size 50 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 100 mm
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)