SMC CDQMA63-50-M9BV CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMA63-50-M9BV
    Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)