SMC CDQMA80-40-M9PWV CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMA80-40-M9PWV
    Bore Size:
    Bore Size 80 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 40 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)