SMC CDQMA80-50-M9PWMAPC CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMA80-50-M9PWMAPC
Bore Size:
Bore Size 80 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 50 mm
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)