SMC CDQMB12-30-M9PV CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB12-30-M9PV
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 12 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)