SMC CDQMB16-25-M9PWMBPC CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB16-25-M9PWMBPC
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 25 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)