SMC CDQMB16-30-M9NWVM CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB16-30-M9NWVM
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), Perpendicular, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)