SMC CDQMB20-50-M9PW CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB20-50-M9PW
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)