SMC CDQMB40-35-M9PV CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB40-35-M9PV
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 40 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 35 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)