SMC CDQMB50-45-M9NV CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB50-45-M9NV
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 45 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)