SMC CDQMB63TN-75-M9PMAPC CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB63TN-75-M9PMAPC
    Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)