SMC CDQMB80-30-M9BWV CQM Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQMB80-30-M9BWV
    Bore Size:
    Bore Size 80 mm
    Port Thread Type:
    M thread,Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)