SMC CDQSB12-50DC-M9PWSDPC CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB12-50DC-M9PWSDPC
    Bore Size:
    Bore Size 12 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Option:
    With Rubber Bumper(Long stroke:Standard)
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)