SMC CDQSB16-10DM-M9BWVL CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB16-10DM-M9BWVL
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 10 mm
    Option:
    Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)