SMC CDQSB20-125DC-M9NL CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB20-125DC-M9NL
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Option:
    With Rubber Bumper(Long stroke:Standard)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)