SMC CDQSB20-175DCM-M9PW CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB20-175DCM-M9PW
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 175 mm
    Option:
    With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)