SMC CDQSB20-35DC-M9BWL CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB20-35DC-M9BWL
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 35 mm
    Option:
    With Rubber Bumper(Long stroke:Standard)
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)