SMC CDQSB25-150DC-M9PL CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB25-150DC-M9PL
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 150 mm
    Option:
    With Rubber Bumper(Long stroke:Standard)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)