SMC CDQSB25-250DC-M9PSAPC CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB25-250DC-M9PSAPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 250 mm
    Option:
    With Rubber Bumper(Long stroke:Standard)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)