SMC CDQSB25-250DCM-M9BL CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB25-250DCM-M9BL
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 250 mm
    Option:
    With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)