SMC CDQSL25-150DCM-M9BVSDPC CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSL25-150DCM-M9BVSDPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Mounting Style:
    Foot Style
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 150 mm
    Option:
    With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)