SMC CDQSLC16-125DCM-M9PSAPC CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSLC16-125DCM-M9PSAPC
    Mounting Style:
    Compact Foot Style
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Option:
    With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)