SMC CDQSYB25-15DC CQSY Series Smooth Cylinder
SMC
SKU:
CDQSYB25-15DC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Stable operation possible even at a low speed of 5 mm/s (Measurement ; based on JIS B 8377);
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 15 mm