SMC CDU20-50D-M9N CU Series Free Mount Cylinder Double Acting, Single Rod
SMC
SKU:
CDU20-50D-M9N
Current Stock:
CU Series Free Mount Cylinder Double Acting, Single Rod
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Stroke Adjustment Symbol:
    None
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)