SMC CDUJB10-15D-M9BLS CUJ Series Mini Free Mount Cylinder
SMC
SKU:
CDUJB10-15D-M9BLS
Current Stock:
CUJ Series Mini Free Mount Cylinder
  • With auto switch (Series CDUJ: CDUJ)
  • With Auto Switch(Built-in Magnet):
    With Auto Switch
    Mounting:
    Basic (Through-hole)
    Bore Size:
    Bore Size 10 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 15 mm
    Action:
    Double Acting
    Rod End Thread:
    Rod End Female Thread (Without Thread For ?4)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)