SMC CDUK20-30D-M9B CUK Series Free Mount Cylinder
SMC
SKU:
CDUK20-30D-M9B
Current Stock:
CUK Series Free Mount Cylinder
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)