SMC CXSL10-30-Y7PWL CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL10-30-Y7PWL
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 10 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)