SMC CXSL10-75-Y59AZ CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL10-75-Y59AZ
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 10 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)