SMC CXSL15-25-Y59BS CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL15-25-Y59BS
    Bore Size:
    Bore Size 15 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 25 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)