SMC CXSL15-75-Y7PWSDPC CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL15-75-Y7PWSDPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 15 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)