SMC CXSL20-40-Y7PW CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL20-40-Y7PW
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 40 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)