SMC CXSL25TN-75-Y7PMAPC CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL25TN-75-Y7PMAPC
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Port Thread Type:
    NPT1/8
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)