SMC CXSM20-50A-Y7BWL CXS Series Dual Rod Cylinder With Air Cushion
SMC
SKU:
CXSM20-50A-Y7BWL
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
CXS Series Dual Rod Cylinder With Air Cushion
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)