SMC Electric Actuator with Integrated Controller - Rod Type | EQY16HC-200-B5 | 200mm Stroke
SMC
SKU:
EQY16HC-200-B5
Current Stock:
Product Code:
EQY16HC-200-B5
Stroke Length:
200mm
Bore/Body Size:
16mm
Power Supply:
24VDC
Positioning:
2 or 3 Position Stops
Operating Temperature:
0 to 40°C