SMC Electric Actuator with Integrated Controller - Rod Type | EQY25HH-150M-B6 | 150mm Stroke
SMC
SKU:
EQY25HH-150M-B6
Current Stock:
Product Code:
EQY25HH-150M-B6
Stroke Length:
150mm
Bore/Body Size:
25mm
Power Supply:
24VDC
Positioning:
2 or 3 Position Stops
Operating Temperature:
0 to 40°C